mapa

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obec, dění v obci > Zastupitelstvo, rada

Zastupitelstvo obce

Zápisy z jednání zastupitelstva

Zastupitelé obce Ráječko - volební období 2018 -2022

Jméno a příjmení funkce
Rajtšlégr Vít starosta

Sehnalová Kateřina

místostarostka

Menšík Zdeněk člen rady, člen KSVČ
Zapletal Lubomír člen rady, člen KOVP
Kopecký Jaroslav předseda komise pro kulturu sport a volný čas ( KSVČ) , člen FV
Fojt Josef
člen KOVP
Helena Musilová člen kontrolního výboru
Nečas Zdeněk
člen rady
Sehnal Jan předseda  finančního výboru (FV) , člen KSVČ, člen KOVP
Havlíčková Světla předsedkyně SPOZ, členka KV
Pavel Kouřil předseda kontrolního výboru (KV)
Henek Pavel
člen zastupitelstva
Jaroslav Martének
předseda komise veřejného pořádku ( KOVP)
Miroslav Havlíček člen KOVP
Hana Průchová členka SPOZ, KSVČ

Termíny jednání zastupitelstva

 ROK 2020   -   21.12.2020

 

  

Finanční výbor byl zřízen na ustavujícím zasedání zastupitelstva obce dne 1.11.2018 Kontrolní výbor byl zřízen na ustavujícím zasedání zastupitelstva dne 1.11.2018
   
Předseda:  Jan Sehnal
Předseda:   Pavel Kouřil

Členové:    Jaroslav Kopecký

Členové:     Světla Havlíčková
                  JIří Škaroupka                     Helena Musilová

Rada obce

Členové Rady obce Ráječko  2018-2022

Jméno a příjmení funkce
Rajtšlégr Vít starosta
Sehnalová Kateřina Bc. místostarostka
Menšík Zdeněk radní
Nečas Zdeněk
radní
Zapletal Lubomír radní
 
 Usnesení ze schůzí Rady obce Ráječko  
18.schůze 27.2.2020.docx  
 19. schůze rady 8.4.2020.docx  
 20.schůze 28.4.2020.docx  
 21. schůze 27.5.2020.docx  
 22. schůze 29.6.2020.docx  
 23.schůze 29.7.2020.docx  
 24.schůze 26.8.2020.docx  
 25.schůze 10.9.2020.docx  
 26. schůze 29.9.2020.docx  
 27.schůze 22.10.2020.pdf  
 28. schůze 27.10.2020.docx  
 29.schůze 16.11.2020.docx  
30. schůze 25.11.2020..docx  
 31. schůze rady obce 14.12.2020.docx  

Komise rady:

Komise veřejného pořádku:

předseda:  Jaroslav Martének
členové: Lubomír Zapletal, Josef Fojt, Miroslav  Havlíček, Jan Sehnal, Aleš Horák

Komise Sboru pro občanské záležitosti:

předsedaSvětla Havlíčková
členové: Radmila Malinová,  Jana Vejplachová, Lucie Menšíková, Hana Průchová,  Kateřina Sehnalová

 

Komise pro kulturu, sport a volný čas

 

předseda: Jaroslav Kopecký

členové:

Jan Sehnal, Zdeněk Menšík, Michal Wutka, Hana Průchová