mapa

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Spolky a kluby > SK Olympia Ráječko > Jan Sehnal je ráječkovský patriot

Jan Sehnal je ráječkovský patriot

Jan Sehnal je ikonou ráječkovského fotbalu . I přes svůj věk již teď určitě patří k nejlepším hráčům v jeho historii. Patriot, který se vrátil z vyšší soutěže, když klubu bylo těžko. A rok 2007 se mu vydařil na jedničku.

Skončil si na třetím místě v prestižní anketě...

Je to pro mě velice příjemné překvapení, nepočítal jsem s tím vůvec. Nominováno bylo hodně dobrých fotbalistů a já jsem byl jediný mimo divizi. O to víc si hlasů čtenářů vážím. Loňský rok mi vyšel a jsem za to rád.

Proč ses vrátil do Ráječka z líšeňského angažmá?

V Brně se mi sice líbilo a byl jsem tam spokojen, chtěl jsem však pomoci Ráječku, když to vypadalo nahnutě. Líšeň mi vůbec nebránila. Asi jsem doma již zakotvil natrvalo. Mohu říci, že se pokusíme porvat o postup do divize. Mám oficiálně povoleno informaci zveřejnit, spoluhráči o tom vědí ( smích ).

Myslíš, že na to budete mít?

To záleží na dalších okolnostech. Určitě pro to uděláme maximum, protože je to pro nás historická šance. Jestli na to budou peníze a podmínky, to už je věc výboru, my se o to chceme porvat, šance tu je.

Co říkáš na hřáče, se kterými si soutěžil v anketě?

Tomáši Klevetovi výhru obrovsky přeju. Je to kamarád, vynikající člověk. Bedýnku, toho tak moc osobně neznám, ale je to  vynikající fotbalista. Martin Sehnal - to je největší překvapení, že jsem skončil před ním, doufal jsem, že budu tak do pátého místa. Boskovický Janíček je výborný stoper. Vysoko si cením Aleše Slaniny. Mezi brankáři na okrese nemá absolutně konkurenci.

Kdyby Blansko postoupilo a oslovilo Jana Sehanala...

Sehnal do Blanska? Byla by to pro mne výzva. Určitě bych se tomu nebránil. Do tamní party bych nepochybně zapadl. Ráječko by mně nebránilo, o tom jsem přesvědčen. Kdo by si nechtěl zahrát moravskoslezskou ligu?

Datum narození:7. 5. 1980. Stav: Svobodný, zadaný, svatba možná. Občanské povolání: Strážní služba. Dosavadní kariéra: ČKD, Ráječko, ČKD dorost, Ráječko, rok Rakousko, Ráječko, Líšeň, Ráječko. Největší úspěch: Postup Ráječka do krajského přeboru. Oblíbený fotbalista: Ronaldinho, Kaká. Klub: Bayern, odmalička. Jiný oblíbený sport: Tenis, i stolní, led moc nemusím. Koníček mimo sport: Lenošení, pasivní sledování sportu. Oblíbený sportovec. Roman Šebrle. Herec, herečka: Demi Moore, Jack Nicholson. Zpěvák, zpěvačka: Hvězdy z muzikálu, Česká klasika. Skupina: Kabát, Bon Jovi, U2. Jídlo: Vepřo, knedlo, zelo. Pití: Pivo, když nealko tak kola.