mapa

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Událo se v obci > II. ročník Sportovního odpoledne

II. ročník Sportovního odpoledne

V sobotu 6.září se na víceúčelovém hřišti za restaurací "Nová" uskutečnil II.ročník Sportovního odpoledne. Ženy se utkaly ve vybíjené, muži v malé kopané. Turnaje ve vybíjené se zúčastnila tyto družstva:

POUPATA - Hrnčířová Dita, Brázdová Jitka, Staňková Veronika, Vlachová Šárka, Hlaváčková Hana, Kouřilová Kateřina.

HASIČKY "A" -  Přibylová Lucie, Přibylová Dominika, Slezáková Zuzana, a Musilová Tereza, Macharáčková Alena, Odehnalová Andrea.

MODELKY s.r.o. - Martinková Kateřina, Kompersová Olga, Živná Gabriela, Kuběnová Monika, Henková Gabriela, Žabková Kateřina.

ORANGE TEAM - Musilová Helena, Musilová Helena ml., Staňková Hana, Odehnalová Dagmar, Sekaninová Lenka, Zapletalová Ivana.

HASIČKY "B" - Blažková Jaroslava, Menšíková Lucie, Neoralová Petra, Tomášková Lenka, Sekaninová Tereza, Honcová Helena.

LIŠAČKY - Hudcová Nataša, Vejplachová Jana, Procházková Marcela, Vomočilová Marika, Vyskočilová Marie, Vyskočilová Katka.

Konečné pořadí: 1. POUPATA, 2. LIŠAČKY, 3.ORANGE TEAM, 4. MODELKY s.r.o., 5.HASIČKY "A", 6. HASIČKY"B".

Každé družstvo odehrálo pět zápasů v  téměř tropickém vedru. O občerstvení se postarali místní hasiči. Rozhodčími turnaje byli Mgr. Jana Smejkalová, Jiří "Oskar" Škaroupka a Martin Blažek.  V přestávce vystoupila děvčata z kroužku aerobicu ZŠ Ráječko, který vede PaedDr. Libuše Filipiová. Muži sehráli utkání v malé kopané. Utkala se družstva  SK Olympie a hasičů. Zkušenější hráči z místního fotbalového oddílu vyhráli 5 : 0. Děkuji všem , kteří se podíleli na zdárném průběhu Sportovního odpoledne.

                                                                                               I.Z.

Foto z této akce si můžete prohlédnout ve FOTOGALERII.