Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Spolky a kluby > SK Olympia Ráječko > Výsledky Zimního turnaje 2008

Výsledky Zimního turnaje 2008

Stejně jako loni se připravují fotbalisté Ráječka na zimním turnaji v Brně. Premiérový zápas skončil ziskem tří bodů.

Ráječko - Sparta Brno dorost 6 : 3 ( 0 : 2 )

Branky Sehnal J. 3, Španěl, Adámek, Plch. Sestava: Blažek - Kopecký, Maška, Španěl, Pokoj - Neděla, Plch, Prokop, Adámek - Sehnal J., Zapletal, střídal Karásek. Než se Ráječkovští aklimatizovali, prohrávali o dvě branky. Po změně stran se ale již projevila jejich zkušenost a technická vyspělost. Utkání dokázali otočit a bez větších problémů dovést do vítězného konce.

___________________________________

Ráječko - Rajhrad   2 : 2  ( 1 : 2 )

Branky: Karásek, Španěl. Ráječko: Blažek - Sígl, Maška, Španěl, Pokoj - Badura, Bartoš, Adámek, Neděla - Karásek, Sehnal J.. Střídali Zapletal, Plch, Prokop.

Ve druhém kole brněnského zimního turnaje Ráječko dvakrát dotahovalo, aby se nakonec se soupeřem rozešlo smírně.

Začátek utkání se Ráječku nepovedl a po doraženém míči šel soupeř do vedení. Již ve dvacáté minutě se ale po úniku Neděly podařilo srovnat Karáskovi. V 35. minutě fouloval Blažek a přišla penalta, ze které šel Rajhrad opět do jednobrankového vedení. Účet zápasu uzavřel v 70. minutě Španěl, když se trefil z trestného kopu.

_____________________________________

Ráječko - Slovan Brno 6 : 5  ( 3 : 2 )

Jedenáct branek padlo na zimním turnaji v utkání Ráječko - Slovan Brno. Ráječko se vítězstvím 6:5 posunulo do čela skupiny B v I. kategorii.

________________________________________________

Ráječko - Medlánky 1 : 2  ( 1:2 )

Branka: Karásek. Ráječko: Blažek - Prokop, Láník (Zapletal), Španěl, Badura - Plch (Stafa), Adámek, Sígl, Torda - Sehnalj., Karásek.

Fotbalisté Ráječka šli do vedení ve 13. minutě Karáskem po vyšachování soupeřovi obrany akcí na jeden dotyk. Pak ale chybovala zadní vozba a bylo srovnáno. Ve 30. minutě přišlo sólo hráče Medlánek přes půl hřiště a bylo to 1:2. Jak se později ukázalo, byl to rozhodující gól utkání.

Ráječko - Slovan Brno  2 : 3    ( 0:2 )

Branky: Torda, vlastní. Ráječko: Rettegy - Kopecký, Bartoš, Španěl, Badura - Plch, Karásek, Torda, Sígl - Štafa, Sehnal J.

Celých sedmdesát minut hrálo Ráječko v deseti bez vyloučeného Badury. Prohrávalo brankou z penalty, druhou dostalo z trestného kopu hluboko uvnitř vápna. Třetí branka pak ve druhé půli padla z největší pravděpodobností z ofsajdu. Přesto Olympia nesložila zbraně. V 75. minutě po samostatné akci snižoval Torda, po chvíli dal konečnou podobu výsledku vlastní gól Brňanů.

_________________________________

Ráječko - Hartvíkovice     0 : 4

SK Olympia Ráječko zakončila své učinkování na zimním turnaji v Brně Komárově porážkou s celkem z Hartvíkovic 0:4. Hry byla ve znamení dvou rozdílných poločasů. První dějství mělo uzemní převahu Ráječko, ale svých 5 vyložených šancí nedokázalo využít. Soupeř nám demonstroval zejména v druhém poločase svoji produktivitu. Hartvíkovice zaslouženě vyhrály.

Sestava Ráječko: Blažek, Kopecký, Maška, Španěl, Badura, Bartoš ( Plch ), Torda, Hejč, Šenk, Štrajt, Sehnal.

Absence: Sehnal V., Karásek, Pokoj, Reteggy