mapa

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obec, dění v obci > Hlášení rozhlasu

Hlášení rozhlasu


Novější 1 3 37 72 108
úno 20

MUDr. Hájková dovolená.

MUDr. Hájková dětská ordinace Rájec oznamuje, že v pátek 22. února čerpá dovolenou. V akutních případech zastupuje MUDr. Pořízková ordinace Sloup.


úno 20

Mudr. Trávníček dovolená.

MUDr. Trávníček praktická ordinace Rájec oznamuje, že od pondělí 25. února do pátku 1. března  čerpá dovolenou. V akutních případech zastupují MUDr. Hos a MUDr. Bartošová ordinace Rájec.


úno 11

ČSŽ Ráječko - muzikál Muž se železnou maskou

ČSŽ Ráječko oznamuje občanům, že v pátek 12.dubna 2019 pořádá zájezd do Boby centra v Brně na muzikál Muž se železnou maskou. Vstupné 600,-Kč. Platba s přihlášením v místní samoobsluze.


úno 06

MUDr. Trávníček dovolená.

MUDr. Trávníček praktická ordinace Rájec oznamuje, že od pondělí  11. do pátku 15. února čerpá dovolenou. V akutních případech zastupují MUDr. Bartošová a MUDr. Hos ordinace Rájec.


úno 05

MUDr. Bartošová dovolená.

MUDr. Bartošová praktická ordinace Rájec oznamuje, že v pátek 8.února čerpá dovolenou. V akutních případech zastupují MUDr. Hos a MUDr. Trávníček ordinace Rájec.


led 29

Nález psa.

Městský úřad v Rájci informuje, že dnes se našla v Rájci mladá fenka Jack Russell teriéra, více informací na úřadě v Rájci.


led 23

MUDr. Bartošová dovolená.

MUDr. Bartošová praktická ordinace Rájec oznamuje, že zítra ve čtvrtek  24.ledna ordinuje pouze do 9 hodin. Sestra bude přítomna celou ordinační dobu.


led 21

Ples SK Olympia- 26.1.2019

SK Olympia Ráječko zve naše občany na Tradiční ples, který se koná v sobotu 26. ledna 2019 od 19 hod. v budově Staré školy v Ráječku. Vstupenky na ples je možné zakoupit na obecním úřadě.


led 14

Divadelní představení + keramická dílna.

Mateřské centrum Rajčátko Vás srdečně zve na představení pro děti i dospělé „ ANGATAR“, které proběhne   v neděli 20. ledna v 15 hodin ve Staré škole Ráječko. Vstupné je 50 korun. Potom pro ty, kteří budou mít chuť  pokračovat, následuje  keramická dílna. Dozdobování  bíle naglazovaných hrníčků, které si budete moci zakoupit kus za 90 korun. Vaše originálně zhotovené hrníčky Vám  zdarma vypálíme a předáme. Přijďte s námi strávit příjemné odpoledne.


led 14

Oprava veřejného osvětlení

Oznamujeme občanům, že bude probíhat oprava veřejného osvětlení v Ráječku. Žádáme občany, aby během tohoto týdne od 14.1. do 18.1.2019 informovali o případných poruchách veřejného osvětlení na obecním úřadě nebo tel.č.: 516 432 629.


Novější 1 3 37 72 108